پیام تبریک روز روابط عمومی از قلم مقداد کاربخش

پیام تبریک روز روابط عمومی از قلم مقداد کاربخش

✅ مقداد کاربخش مدیرروابط عمومی ائتلاف وحدت ملی استان کرمان و مدیر مسئول نشریه کرمان رسانه بمناسبت #روز_ارتباطات_و_روابط_عمومی پیامی را صادر نمود.

🖊 متن پیام به شرح ذیل است؛

🔹با اهداء سلام وادب

🔸 و با تقدیم خالصانه ترین تبریکات و تحیات محضر یکایک سروران وهمسنگران فرهیخته ، پیام آوران اندیشه ، وجویندگان و ناشران حقیقت.

🔹 یقیناً نزدخداوند منّان ،گوهری برتر از خرد، و امین و معتمدی بالاتر و والاتر از پیام آوران و نشردهندگان حقیقت ، آنان که ارتباط هوشمندانه، و مبتنی بر آگاهی ،دانش وبینش را سرمایه حیات و توشه آخرت قرارداده اند، نیست.

🔸 چراکه سوگند به قلم و هرآنچه برای عمق بخشی وگسترش اندیشه ی مبتنی بر تعالی در جای جای جوامع بشری به رشته نگارش در آورده ،گواه بی چون چرا براین اهمیت و اعتبار بی نظیر اطلاع رسانی وارتباطات انسانی واجتماعی،نزد حضرتش بوده است.

🔹 بدین رو رسالت ارتباطات و روابط عمومی که امروزه بر مبنای نشرشفاهی ، مکتوب و مصور از سوی اصحاب آن صورت می پذیرد باید رسالتی بزرگ والهی دانست.

🔸 و در این مناسبت که فرصتی است برای یادآوری این رسالت خطیر، برهمه ماست، که از همه آنانی که بر اجرای صادقانه، منصفانه وعالمانه آن کمرهمت بسته اند تبریک و آرزوی توفیق عرضه داشت.

🔹 به نوبه خود وبعنوان عضو کوچکی از خانواده بزرگ و فرهیخته روابط عمومی کشور ،فرارسیدن بیست و هفتم دی ماه، #روز_ارتباطات_و_روابط_عمومی را حضور همکاران ویاران ارجمندوپرتلاش خود در حوزه روابط عمومی ائتلاف وحدت ملی کشور و دفاتر استانها وشهرستانها تبریک عرض نموده ،توان و صلابت؛وبهروزی وموفقیت آن عزیزان را دراین مسیر ارزشمند، از درگاه پروردگار متعال مسئلت می نمایم.

مقدادکاربخش
مدیرروابط عمومی ائتلاف وحدت ملی استان کرمان

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Hello
1
سلام در خدمتم
سلام
از ائتلاف وحدت ملی در خدمت شما هستم