نظارت بر عملکرد شوراها جدی‌تر می‌‌شود

نماینده مردم مرودشت، ارسنجان و پاسارگاد در مجلس شورای اسلامی گفت: باید نظارت بر عملکرد شوراها با جدیت دنبال شود تا شاهد تخلفات در این نهاد نباشیم.

جلال رشیدی کوچی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به نظارت بر عملکرد شوراها اشاره کرد و گفت: اصلاح قانون انتخابات شوراها در کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در حال بررسی است و سعی ما بر این بوده تا نقاط ضعف را برطرف کنیم تا افراد دارای تخصص و تعهد پا به عرصه بگذارند.

نماینده مردم مرودشت، ارسنجان و پاسارگاد در مجلس شورای اسلامی افزود: مهم‌تر از همه مباحث در امر انتخابات شوراها باید نظارت بر عملکرد این نهاد دقیق‌تر صورت بگیرد؛ چرا که اگر نظارت را در این زمینه تقویت کنیم با انتخاب مطلوبی که در مرحله انتخابات انجام می‌شود می‌توان یک شورای پویا و فعال را داشته باشیم.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: قطعا اگر امر نظارت بر عملکرد شوراها جدی گرفته نشود به هر میزانی که اصلاح انتخابات هم صورت بگیرد باز برخی ها هستند که ذهنشان به سمت شکل‌گیری فساد سوق داده می‌شود.

عضو کمیسیون کشور و شوراهای مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: متاسفانه در بحث شوراها فساد به سهولت می‌تواند شکل بگیرد که باید نظارت جدی تر شود که در کمیسیون امور داخلی و شوراها روی نظارت بر عملکرد  پس از انتخاب افراد نیز ورود جدی خواهیم کرد تا در کنار اصلاح قانون انتخابات شوراها نظارت نیز شکل بگیرد.

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Hello
1
سلام در خدمتم
سلام
از ائتلاف وحدت ملی در خدمت شما هستم