شورای راهبردی استان لرستان

شورای راهبردی استان لرستان

یزدان ساکی در نخستین جلسه شورای راهبردی جبهه وحدت ملی لرستان، گفت: اقدامات غیر انقلابی، اعتماد بخشی از جامعه را خدشه‌دار کرده است. لذا باید با اقدامات انقلابی، جبران مافات کرد.

دبیر جبهه وحدت ملی لرستان که در جمع اعضای شورای راهبردی استان و شهرستان‌ها سخن می‌گفت، تصریح کرد: عملکرد بعضی از آقایان، شرایط موجود را به وجود آورده است که باید در گام دوم انقلاب در خصوص برخی مسائل تجدیدنظر کرد.

وی، ادامه داد: ۳ عامل مردم؛ رهبری و وحدت، همواره تحول آفرین بوده است، لذا در هر واقعه و رخدادی، مردم با حضور گسترده در صحنه و بالا بردن روحیه وحدت و انسجام فکری و عملی خود، همیشه در تحقق منویات امام مسلمین پیش‌قدم بوده و هستند.
*در گام دوم انقلاب، سکان امور در دست نیروهای انقلابی قرار گیرد
ساکی، تاکید کرد: اگرچه فرصت‌سوزان و بی‌تحرکان همواره سعی کرده‌اند تا موفقیت‌های انقلاب و نظام را در دید مردم کم اهمیت جلوه دهند و فضای بدبینی را به پندار خود در جامعه القا کنند اما، باید در گام دوم انقلاب سکان امور در دست انقلابیون ولایتمدار و جوانان باانگیزه قرار گیرد تا از دولت اسلامی به نظام اسلامی وتمدن اسلامی برسیم.

وی، افزود: هدف جبهه وحدت ملی لرستان، تحقق حضور حداکثری مردم و انتخاب اصلح در انتخابات است و در راستای تحقق این هدف، همگام با نیروهای انقلابی در صحنه حاضر شده که امیدواریم نتایج قابل توجهی در پی داشته باشد.

تشکیل دولت انقلابی، اولویت جبهه وحدت ملی است
دبیر جبهه وحدت ملی لرستان، گفت: تشکیل دولت جوان و حزب‌الهی، اولویت ما در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ است و در بحث انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا نیز، برنامه ما، تقویت افراد متعهد، متخصص و جهادی است.

یزدان ساکی با تاکید بر اینکه جبهه وحدت ملی لرستان، از منتخبین مورد حمایت خود، مطالبه‌ای جز خدمت صادقانه به مردم را ندارد، افزود: کار تشکیلاتی مستمر، برنامه ریزی جهت اجرای برنامه‌ها، ارتباط با مردم وتشکل‌ها، تکیه بر آموزش و خرد جمعی، فعالیت چشمگیر در فضای مجازی وحقیقی، از دیگر اهداف این جبهه است که انشاالله با حضور دلسوزان مردم و انقلاب، عملیاتی و اجرایی خواهند شد.

دبیر جبهه وحدت ملی لرستان، ضمن تشکر و قدردانی از حضور اعضای شورای راهبردی استانی و شهرستانی این جبهه، گفت: متاسفانه در برخی موارد، خائنین جای خادمین به مردم و انقلاب را غصب کرده‌اند، که این تفکر و ایدئولوژی نیازمند تغییر اساسی است، پس امیدواریم که خادمین، بر جایگاه واقعی خود که همانا خدمت بی‌منت به ملت و نظام و رهبری است تکیه دهند، و گام دوم انقلاب را با تشکیل دولت انقلابی و حزب‌الهی، پرفروغ رقم بزنیم.

گفتنی است، نخستین جلسه شورای راهبردی جبهه وحدت ملی لرستان، با حضور اعضای استانی و شهرستانی، در خرم‌آباد برگزار شد.

انتهای پیام/

2 Comments

  • by کرم رضا مختاری نیک Posted اسفند ۱۲, ۱۳۹۹ ۷:۱۵ ق٫ظ

    پیروزی و سعادت با ولایت

    • by Gisar Posted خرداد ۱۷, ۱۴۰۰ ۱۱:۴۲ ق٫ظ

      🙏🙏🙏

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Hello
1
سلام در خدمتم
سلام
از ائتلاف وحدت ملی در خدمت شما هستم