دیدار صمیمانه نوروزی اعضای ائتلاف وحدت ملی استان فارس با نماینده محترم مقام معظم رهبری در فارس

دیدار صمیمانه نوروزی اعضای ائتلاف وحدت ملی استان فارس با نماینده محترم مقام معظم رهبری در فارس

 در دیدار اعضای ائتلاف وحدت ملی فارس با نماینده محترم ولی فقیه در فارس؛وحدت ملی با تکیه بر اجرای دقیق بیانیه گام دوم انقلاب، راهگشای حل مشکلات کشور است.

پیشکسوتان، میدان عمل را به جوانان واگذارکنند اما از تجربیات ارزشمند این پیشکسوتان نهایت استفاده بشود.

جمعی از اعضای ائتلاف وحدت ملی استان فارس با آیت الله دژکام نماینده محترم مقام معظم رهبری در استان دیدار کردند.

 در این دیدار، آیت الله لطف الله دژکام با بیان اهمیت رعایت اخلاق در سیاست گفت: اخلاق را نباید برای سیاست زیرپا گذاشت و با رعایت اخلاق، برای حضور حداکثری در انتخابات باید برنامه ریزی شود.

 نماینده محترم ولی فقیه در استان ادامه داد: اگر نیروهای ارزشی با شعار وحدت، عامل تفرقه بشوند، مردم متوجه می شوند صداقتی برای حل مشکلات وجود نداشته است، لذا همه نیروهای ارزشی باید هماهنگ باشند، هرچند با عناوین مختلفِ تشکیلاتی بیایند اما باید هدف یکی باشد و آن هم وحدت است.

 ایشان با بیان حفظ حرمت پیشکسوتان از سوی جوانان گفت: پیشکسوتان، میدان عمل را به جوانان واگذارکنند اما از تجربیات ارزشمند این پیشکسوتان نهایت استفاده بشود، چرا که جوانان در میدان داری بهتر عمل می کنند.

 آیت الله دژکام به نقش بانوان در حوزه اجتماعی پرداخت و گفت: نقش بانوان در انتخابات ها به عنوان نیمی از آحاد جامعه، بسیار پررنگتر از آقایان است، لذا به مشارکت و فعالیت بانوان نگاه جدی بشود.

نماینده محترم مقام معظم رهبری در فارس و امام جمعه شیراز، در پایان ضمن توصیه به رعایت اخلاق در انتخابات گفت: ضمن تشویق به حضور پرشور در انتخابات، اما باید چارچوب اخلاق در سیاست به گونه ای ترسیم شود که حرفی برای گفتن در مجامع داشته باشیم.

در این دیدار صمیمانه و نوروزی، دبیر و رئیس ستاد انتخابات ائتلاف وحدت ملی فارس، با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در شروع سال جدید مبنی بر پرهیز از تفرقه و مبنا قرار دادن وحدت ملی گفتند: با تکیه همگانی به اهداف نظام و انقلاب و ایجاد وحدت ملی با نگاه به سند راهبردی گام دوم انقلاب، بسیاری از مشکلات کشور با مدیریت کارآمد جهادی و جوان در ابعاد مختلف، بویژه حوزه اقتصاد و معیشت مردم، قابل حل خواهد بود و این محقق نخواهد شد مگر در سایه وحدت واقعی و پرهیز از تفرقه و خودمحوری.

انتهای پیام/ 

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Hello
1
سلام در خدمتم
سلام
از ائتلاف وحدت ملی در خدمت شما هستم