درخواست پیگیری و نظارت بر خودرو سازان

درخواست پیگیری و نظارت بر خودرو سازان

مهرداد گودرزوند چگینی در نشست علنی امروز (یکشنبه، ۱۹مردادماه) مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور خود گفت: مجلس شورای اسلامی طبق اصول متعدد قانون اساسی از جمله اصول ۵۷، ۵۸، ۷۱، ۷۲ و ۷۳ در عموم مسائل می تواند قانون وضع کند و همه طرح ها و لوایح از مسیر مجلس شورای اسلامی عبور می کند. امروز وضع معیشتی مردم خوب نیست مردم انتظار دارند با وضع قوانین متناسب وضع زندگی اقتصادی شان تغییر کند.

نماینده مردم رودبار در مجلس ادامه داد: مجلس شورای اسلامی در برابر خداوند و مردمی که در همه حال پشتیبان هستند و در همه صحنه ها حضور دارند، مسئول هستند، با وجود اینکه مجلس یازدهم تمام توان خود را برای حل مشکلات مردم به کار برده اما کافی نیست.

وی اظهار داشت: مردم منتظر اقدامات عملیاتی و جلوگیری از رشد بی حد و حصر قیمت ها هستند، دولت باید توان خود را مضاعف کند، مدیران ناکارآمد، ناتوان و بی انگیزه را مرخص کند، این حداقل انتظار وضعیت فعلی است، مدیرانی که در سطح ملی و استانی به کار بگیرند که با وضعیت مردم آشنا باشند، درد کشیده باشند، مشکلات را لمس کنند، توانایی برنامه ریزی و سازماندهی در امور محوله را داشته باشند، از باند بازی و گروه گرایی به دور باشد، قدرت پیش بینی، نظارت و کنترل داشته باشند.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس بیان داشت: نسبت به وضع پیش آمده پاسخگو باشند، بسیاری از مشکلاتی که امروز در کشور وجود دارد ناشی از بی مسئولیتی و ناتوانی بخشی از مدیران و عدم توانایی در پیش بینی آنها است، کشور امروز نیاز به مدیران متعهد، متخصص و میدانی دارد، در استان گیلان و خصوصا در شهرستان دیار صلح و دوستی رودبار مظلوم و عزیزم، کشاورزان نیاز به حمایت دارند از وزارت نیرو و مسئولین محلی انتظار داریم همراه با کشاورزان در تامین آب کشاورزی که در فصل نتیجه دهی محصولات کشاورزی است، به وظایف و مسئولیت های خود عمل کنند.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس تاکید کرد: از دستگاه های نظارتی درخواست پیگیری و نظارت بر قیمت خودروسازان را دارم و امیدوارم دولت در اولویت به این مشکلات، هر چه سریع تر اقدام عاجل به عمل بیاورد./

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Hello
1
سلام در خدمتم
سلام
از ائتلاف وحدت ملی در خدمت شما هستم