جلسه بصیرت افزایی ائتلاف وحدت ملی استان فارس

جلسه بصیرت افزایی ائتلاف وحدت ملی استان فارس

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در جلسه بصیرت افزایی ائتلاف وحدت ملی استان فارس: صدای وحدتی که از شیراز بلند شده باید به همه ی نقاط کشور تسری یابد.

دکتر محسن رضایی در نشست بصیرت افزایی که به همت ائتلاف وحدت ملی استان فارس با حضور خبرنگاران و مسؤلین برگزار شد، ضمن تبریک میلاد حضرت علی (ع) گفت :با کمک مردم سالاری دینی، بسیج مردم و دخالت دین در سیاست توانستیم نظام بزرگی را به دست آوریم و گام های بلندی برداشته شود.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام اضافه کرد :ستون پنجمی که امروزه پشت جمهوری اسلامی است، گروه اول رانت خواران هستند که از منافقین گام اول هم بد ترند، دوم عوامل نفوذی و سوم بازیگران سیاسی اند، که با قدرت و تمامی توان مقابل این ها ایستادگی می کنیم.

همچنین رضایی با اشاره به اینکه با وعده دادن مشکلات کشور حل نخواهد شد ،گفت : باید این را هم دانست که منتخبین هم دوست ندارند بعد از چهار سال با کارنامه سیاه از میان مردم بروند، پس باید بدانیم که مشکل اصلی وجود ستون پنجم و نفوذی ها است، که با اطلاعات اشتباهی که نفوذی ها به مسئولین می‌دهند باعث تصمیم گیری اشتباه خواهد شد.

دکتر محسن رضایی افزود :ما با دشمنانی دست و پنجه نرم می‌کنیم که در سال های گذشته خودشان درگیر بودند اما اکنون همه آنها در مقابل ایران ایستاده اند، خوشبختانه استان فارس ،( شیراز) در هر زمان نقش تعیین کننده داشته و در گام دوم انقلاب هم باید جایگاه خود را پیدا کند و این صدای وحدتی که از شیراز بلند شده باید به همه ی نقاط کشور تسری یابد.

باید افزود که این جلسه با حضور ۱۵۰ نفر با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی در بیت الشهداء ایزدی برگزار گردید.

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Hello
1
سلام در خدمتم
سلام
از ائتلاف وحدت ملی در خدمت شما هستم