جلال زاده شهادت مرزبانان ارومیه را تسلیت گفت

نماینده مردم ارومیه طی پیامی شهادت مرزبانان ارومیه را تسلیت گفت و  پیام ایثار و جانفشانی غیورمردان مرزبان را خستگی ناپذیری نیروهای ولایتمدار در مقابل تهاجم دشمن دانست.

به گزارش خبرگزاری خانه‌ملت، وحید جلال زاده  نماینده مردم ارومیه و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی دریامی شهادت مرزبانان ارومیه را تسلیت گفت.

 متن پیام به شرح زیر است:

بسم رب الشهداء و الصدیقین 

خبر شهادت جوانان غیور مرزبان در درگیری با عناصر ضدانقلاب و اشرار مسلح باردیگر مردم ارومیه را درماتم و اندوه نشاند و موجب تاثر و تالم گردید. مرزبانان غیور آذربایجان غربی همواره در صف اول مبارزه با اشرار و پاسداری و حراست از مرزها و حفظ امنیت ایران اسلامی شجاعانه مجاهدت نموده اند.

ایثار و جانفشانی غیورمردان مرزبان این پیام را به گوش تروریست‌ها و ایادی استکبار می‌رساند که مدافعان حریم امنیت این خطه ولایتمدار  نیروهای خستگی ناپذیری هستند که در مقابل تهاجم دشمن می ایستند و امنیت کشور را تامین می کنند.

اینجانب ضمن عرض تبریک و تسلیت خدمت مقام معظم رهبری ، مردم شریف ارومیه، خانواده های داغدار این عزیزان و همرزمان دلیرشان از مسئولین و فرماندهان نظامی و انتظامی و امنیتی می خواهم در کنار پاسخگویی، تمهیدات لازم را برای عدم تکرار چنین حوادثی اتخاذ نمایند.

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Hello
1
سلام در خدمتم
سلام
از ائتلاف وحدت ملی در خدمت شما هستم