بررسی مشکلات اقتصاد از دیدگاه نایب رئیس مجلس شورای اسلامی

بررسی مشکلات اقتصاد از دیدگاه نایب رئیس مجلس شورای اسلامی

جلسه شورای سیاست گذاری ائتلاف وحدت ملی با حضور نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی برگزار گردید

در این جلسه که با موضوع بررسی مشکلات و مباحث اقتصادی روز جامعه آغاز گردید اعضای شورا ابتدا موارد و نکات خود را در خصوص موضوع جلسه اظهار داشتند و سپس با توجه به حضور نایب ریس اول مجلس شورای اسلامی موضوعاتی را که به عملکرد و انتظار مردم از مجلس شورای اسلامی مرتبط بود بیان نمودند

نایب رئیس اول مجلس نیر در ابتدای صحبت ها به بیان مواضع و اقدامات مجلس و همچنین پاسخ به سوالات مطرح شده پرداخت که موضوع اصلی جلسه پیرامون مشکلات اقتصادی و اجتماعی و البته انتخابات آینده بود اشاره ای داشت و راهکارهای پیش نهادی خود در جهت برون رفت از وضعیت اقتصادی فعلی را مطرح نمود.


دکتر قاضی زاده هاشمی اظهار داشت جریاناتی داخل کشور شکل گرفته که قصد دارد تفکر انقلابی را خنثی نمود و مجلس و دولت را از مسیر اصلی منحرف سازد.

وی ادامه داد که دشمنان جمهوری اسلامی از حضور قدرتمند ایران در عرصه های بین الملل احساس خطر نمود و در تلاش برای کاهش این حضور هستند.

هاشمی در ادامه با اشاره به تعبیر مقام معظم رهبری از ” پیچ تاریخی ” بیان داشت که ملت ایران باید یک انتخاب سرنوشت ساز را همراه با تغییر البته با حفظ آرمان ها و ساختار حکمرانی با رویکردی جدید در نظر داشته باشد.

وی ضمن تقدیر از ائتلاف وحدت ملی بابت حضور فعال در مباحث سیاسی ادامه داد که اگر با حضور تشکل ها ، نخبگان و مردم اگر خود ما انقلابی در سیاست ها انجام ندهیم که مورد تاکید رهبر معظم انقلاب نیز هست به ناچار از بیرون برای ما انقلابی را رقم خواهند زد.

دکتر قاضی زاده هاشمی در پایان همه نخبگان را به حضور پررنگ در تصمیم سازی ها دعوت نمود و خواستار همکاری بیشتر ائتلاف وحدت ملی با پژوهشکده و مجلس در برنامه ریزی ها شد.

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Hello
1
سلام در خدمتم
سلام
از ائتلاف وحدت ملی در خدمت شما هستم