«انتقام سخت» با پاک شدن پای نحس آمریکا از منطقه محقق می‌شود

«انتقام سخت» با پاک شدن پای نحس آمریکا از منطقه محقق می‌شود

محمد جواد سجادی گفت: ملت ایران خواستار انتقام سخت از عاملان ترور شهید فخری زاده هستند.

محمد جواد سجادی، کارشناس سیاسی در گفت و گو با خبرنگار پهره بیان کرد: دشمنان نظام اسلامی ایران باید بدانند که با به شهادت رساندن نخبگان علمی، دانشمندان ارزشمند کشور ما ذره ای از مقاومت ملت مان در برابر آنان کم نخواهد شد.

وی افزود: برای جمهوری اسلامی، که رئیس دولت و دستگاه دیپلماسی اش در هوس مذاکره مجدد با شیاطینی له له می زنند که خون دانشمندان ارشد ما را این چنین با خونسردی بر زمین می ریزند ننگ است و از ترس اخلال در روند این مذاکرات خیالی، عزت ملی را قربانی کنند.

این کارشناس سیاسی ادامه داد: ترور دانشمند هسته‌ای و چهره ماندگار صنعت دفاعی کشور شهید محسن فخری‌زاده بار دیگر داغ شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی را برای ملت ایران تازه کرد.

وی اضافه کرد: این حادثه تروریستی ناشی از ناتوانی دشمنان قسم خورده ملت ایران در برابر حرکت علمی، افتخارات و توانمندی‌های ملت بزرگ ایران و شکست‌های پی در پی آنان در منطقه است.

این مقام مسئول تصریح کرد: ایادی استکبار جهانی منتظر انتقام سخت خون شهید فخری‌ زاده باشند.

وی عنوان کرد: اکنون که استکبار جهانی با ترفندهای مختلف از جمله فریب افکار عمومی، تحریم و زور نتوانسته در مقابل حرکت رو به پیشرفت، آزادی خواهانه و بشر دوستانه نظام جمهوری اسلامی بایستد، متوسل به ترور دانشمندان و نخبگان علمی کشور شده است.

سجادی خاطر نشان کرد:  این جنایت های کور و بزدلانه نه تنها حرکت رو به جلوی محققین مومن و متعهد ایران را متوقف نخواهد کرد، بلکه جوانان این مرز و بوم مصمم‌تر از گذشته به حرکت ادامه خواهند داد.

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Hello
1
سلام در خدمتم
سلام
از ائتلاف وحدت ملی در خدمت شما هستم