ائتلاف وحدت ملی

اهداف ائتلاف وحدت ملی

اهداف کلان این ائتلاف همگام با قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران بعنوان یک سند بالا دستی در تمام مراحل امور خود با تاکید مضاعف بر اجرای تمامی  بندهای آن در تعیین هویت ملی با محوریت ” رفاه ، تحول ، پیشرفت”
به شرح ذیل می باشد :

  • ایجاد یک شبکه سراسری و کشوری جهت ارتباط مستقیم بین مردم ونمایندگان وپاسخگو بودن به مردم شریف ایران در راستای بالا بردن سطح رضایت مندی آنها و ایجاد روحیه امید و  افزایش انگیزه برای مشارکت های بعدی در انتخابات های آتی .
  • بهره مندی از پتانسیل های متخصصین بومی در اقصی نقاط کشور به جهت استفاده درنظام پارلمانی و بدنه اجرایی کشور .
  • تلاش در جهت ایجاد و ارتقاء امنیت اقتصادی، فرهنگی، سیاسی و اجتماعی در سطوح مختلف جامعه .
  • ایجاد تعامل حداکثری میان احزاب ، گروهها وجبهه های مختلف و توسعه روابط و مشارکت جمعی در راستای انتخاب های اصلح در دوره های مختلف .
  • تلاش برای بهره مندی از جوانان و متخصصین در تمامی زمینه های فرهنگی ، اجتماعی ، اقتصادی ، سیاسی و علمی و دانش بنیان ها در راستای پیشرفت و اعتلای کشور .
  • تقویت اقتصاد مقاومتی و تولید بعنوان موتور محرک اقتصاد برای افزایش تولید ناخالص ملی و ایجاد اشتغال پایدار در جهت توسعه و پیشرفت ملی .
  • کمک به ایجاد تعاملات بین المللی از طریق خانه احزاب بین المللی و بهره مندی از NGO ها جهت مشارکت های اقتصادی و علمی و … .
  • مهیا نمودن شرایط حضورکاندیداهای متعهد و متخصص که از لحاظ مالی امکان معرفی و بروز و ظهورخود را به جامعه مخاطبشان ندارند .
  • ایجاد کمیته های تخصصی درشاخه های مختلف ، ذیل ائتلاف جهت ارائه خدمات مشاوره ای به نمایندگان محترم مجلس .
  •  سازمان دادن به فعالیت های اجتماعی ، اقتصادی و … اقشار آسیب پذیر و انجام امور خیریه ای .

چشم انداز ائتلاف وحدت ملی

با نگاه مطالبه گری در راستای اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی ودر جهت جذب حداکثری مردم که صاحبان اصلی این نظام الهی هستند ائتلاف وحدت ملی با برنامه ریزی و خرد جمعی در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی با رویکردی فراجناحی و با تفکر ولایی نقش موثری را ایفا نمود که ماحصل این حضور راهیابی حدود ۱۰۵ نفر از اعضاء این ائتلاف به مجلس شورای اسلامی بود .

هم اینک کمیته های تخصصی درشاخه های مختلف ، ذیل این ائتلاف شکل گرفته تا بتوانند بعنوان بازویی توانمند درتهیه طرح ها و گزارش ها و بررسی لوایح به نمایندگان مشورت دهد.

فعالیت های پیش روی این ائتلاف با سه راهبردکوتاه مدت ، میان مدت و بلند مدت با برنامه ریزی ، ساماندهی و سازماندهی کمیته های تخصصی جهت کمک به نمایندگان در کوتاه مدت و تشکیل ستادهای زیرمجموعه خود برای تشویق و ترغیب هرچه بیشتر مردم برای شرکت درانتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ وبه صورت همزمان شرکت درانتخابات شوراهای شهر با دایر نمودن دفاتر این ائتلاف بصورت  فعال و پویا در سراسر کشور در میان مدت و همسویی موارد فوق در بهره مندی از منابع با برنامه ریزی درست جهت پیشرفت همه جانبه کشور در بلند مدت در دست اجرا می باشد .

Hello
1
سلام در خدمتم
سلام
از ائتلاف وحدت ملی در خدمت شما هستم