آغاز به کار دفتر ائتلاف در استان کرمان

به گزارش روابط عمومی ائتلاف وحدت ملی استان کرمان، در کمتر ازیک هفته مانده به پایان سال ۱۳۹۹ و مقارن با آغاز پانزدهمین قرن هجری شمسی، شروع به کار حزب معتدل و فراگیر ائتلاف وحدت ملی در استان کرمان، نویدبخش اتفاقاتی خوشایند در عرصه معادلاتِ سیاسی ترین و پهناورترین استان کشور می باشد.

ائتلاف وحدت ملی که طی سالهای اخیر درجریان یک تعامل سازنده بی سابقه و با همگرائی چشمگیر ما بین بیش از ۱۲ حزب، جمعیت، ائتلاف و تشکل بزرگ کشوری در پایتخت شکل گرفت، بخوبی توانست در مدت زمانی کوتاه، ضمن تحکیم و برپائی یک مجموعه فراگیر و فراجناحی، توجه و اهتمام ویژه خود در راستای تکثر و همگرائی گروههای متنوع و بعضا غیرهمسوی سیاسی در راستای منافع مردمی و ملی را نشان داده و جامه ی عمل بپوشاند.

واکنون این تشکل بزرگ حزبی کشور، در آستانه ی ورود به انتخابات ۱۴۰۰ فعالیت های خود در اقصی نقاط کشور را با بهره گیری از چهره ها و شخصیت های فعالِ معتدل ، مطالبه گر و برخوردار از حداکثر مقبول در بین تمامی احزاب وجناحها گسترش داده است.

گروهها و تشکل های متفاوتی اعم از اصولگرا ،اصلاح طلب ،اعتدالی و بهاری که تاکنون حول محور این ائتلاف، تعامل چشمگیری با انواع طیف های ذیل نظام برقرارنموده، یک طیف معتدلِ فراگیر و موفق را تحت عنوان ائتلاف وحدت ملی با همگرائی و گفتمان سازنده احزاب و تشکلهای مختلف سامان داده اند.

در استان کرمان نیز این حزب فعالیت خودرا با انتصاب مهدی تدین یکی از چهره های شناخته شده فرهنگی، و شخصیت معتدل وارزشی به عنوان دبیر استان آغاز نمود تا نشان دهد، همچنان از ظرفیت بالایی برای جذب و تعامل باهمه دیدگاهها و تفکرات داخل مجموعه انقلاب و نظام برخورداربوده و در آینده نیز الگویی برای همگرائی سازنده ی احزاب در جهت تعامل و تحکیمِ خواست و اراده مردم خواهدبود.

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Hello
1
سلام در خدمتم
سلام
از ائتلاف وحدت ملی در خدمت شما هستم