مجلس در راستای تامین منافع ملی گام بر می‌دارد، نه منافع جناحی

عضو هئیت رئیسه مجلس گفت: بیانیه شورای عالی امنیت ملی نشان داد قوه‌مقننه در راستای تامین منافع ملی گام بر می‌دارد نه منافع جناحی، از این رو مسئولان باید قوانین را اجرا کنند.

علیرضا سلیمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص بیانیه دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی در راستای تایید اقدام راهبردی قوه مقننه برای لغو تحریم‌ها و صیانت از حقوق مردم، گفت: این بیانیه نشان داد برخی افراد در اظهارنظرهایشان نسبت به اقدامات مجلس شورای اسلامی بر خلاف آنچه مطرح می‌کنند، هول هستند.

نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: این افراد در مواجه با برجام و FATF نیز هول شدند و امتیازاتی را به طرف های غربی دادند.

وی ادامه داد: متاسفانه این افراد در اظهارنظرشان هول شدند و گفتند مشکلات را صد روزه حل می کنند و نهایتا چوب حراج به ۱۸ میلیارد ارز ۴۲۰۰ تومانی زدند. انتصاب افرادی را انجام دادند که به رهبر کبیر انقلاب توهین کردند؛ همچنین معاون رییس جمهور اسناد طبقه بندی شده را به خارجی ها داده، آیا این اقدام معنایش نوعی جاسوسی نیست؟.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم با بیان اینکه برخی ملی فکر نمی کنند و درصدد منافع جناحی خودشان هستند، افزود: این مهم در حالیست که این افراد باید نظامات قانونی قوه مقننه، قوه قضائیه و غیره را بپذیرند و درصدد دیکته کردن نظر خودشان به دیگران نباشند؛ به عبارتی مجلس ریل گذار است و مسئولان باید قوانین را اجرا کنند.

عضو هئیت رئیسه مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه نمایندگان منتخب مردم در مجلس یازدهم شورای اسلامی قسم یاد کردند که جناحی فکر نکنند و تصمیم نگیرند بلکه به دنبال تامین منافع ملی باشند، خاطرنشان کرد: بدون شک قوه مقننه با مطالعه و بررسی کامل نسبت به موضوعات اظهارنظر و واکنش نشان خواهد داد از این رو در آینده ای نزدیک شاهد اقدامات بزرگی از سوی مجلس یازدهم خواهیم بود.

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Hello
1
سلام در خدمتم
سلام
از ائتلاف وحدت ملی در خدمت شما هستم