ائتلاف وحدت ملی

ساختار اجرایی ائتلاف وحدت ملی

ائتلاف وحدت ملی

معاونت ها و کارگروه ها

ردیف عنوان کارگروه رئیس کارگروه دبیر کارگروه
۱ کارگروه الوار مهدی عبدالوند مصطفی جاودانی
۲ کارگروه آذری زبانان    
۳ کارگروه اکواد زکی باش افشار
۴ کارگروه اعراب زلفی بهمن سهرابی فرد
۵ کارگروه عشایر حیدر شیبانی  
۶ کارگروه قوم بلوچ    
۷ کارگروه ترکمن    
۸ کارگروه ….    
۹      
۱۰      
۱۱      
۱۲      
۱۳      
۱۴      
۱۵      

 

 

ردیف عنوان کارگروه رئیس کارگروه دبیر کارگروه
۱ مدیریت امور پزشکان علیمردانی  
۲ کارگروه پزشکی عمومی    
۳ کارگروه دامپزشکی    
۴ کارگروه داروسازی    
۵ کارگروه بهداشت شهریار اسلامی تبار  
۶ کارگروه جراحی    
۷ کارگروه دندان پزشکان    
۸ کارگروه پرستاری    
۹ کارگروه روان پزشکی    
۱۰ مدیریت امور مهندسین مسعود کریمی  
۱۱ کارگروه مهندسین معادن سید جاوید حسینی  
۱۲ کارگروه مهندسین فناوری اطلاعات    
۱۳ کارگروه مهندسین پزشکی    
۱۴ کارگروه مهندسین مواد    
۱۵ کارگروه مهندسین مخابرات    
۱۶ کارگروه مهندسین کامپیوتر    
۱۷ کارگروه مهندسین نساجی    
۱۸ کارگروه مهندسین معمار محمود گلابچی مهرداد مسعودی
۱۹ کارگروه مهندسین عمران امیرحسین ثروت جو  
۲۰ کارگروه مهندسین برق رضا غفاری  
۲۱ کارگروه مهندسین صنایع تورج کلانتری  
۲۲ کارگروه مهندسین نقشه برداری مهدی سعیدی  
۲۳ کارگروه مهندسین مکانیک    
۲۴ کارگروه مهندسین تجارت الکترونیک    
۲۵ کارگروه مهندسین شهر سازی علی اخلاقی محمدرضا توکلی
۲۶ کارگروه مهندسین شیمی    
۲۷ کارگروه مهندسین زمین شناسی رحمتی ایل چی  
۲۸ کارگروه مدیریت شهری انام پور مهدی مسلم خانی
۲۹ کارگروه اساتید دانشگاه پیمان ولی پور ابوطالب سعادتی
۳۰ کارگروه نخبگان    
۳۱ کارگروه پژوهشگران بابایی کشتعلی  
۳۲ کارگروه آموزش میرخان قربانی
۳۳ کارگروه دانشجویان محمد رضا میرخان روستا زاده
۳۴ کارگروه حقوق دانان هشترخانی  

 

ردیف عنوان کارگروه رئیس کارگروه دبیر کارگروه
۱ کارگروه ایرانیان خارج از کشور پاک سرشت  
۲ کارگروه بازنشستگان ناجا شکریان  
۳ کارگروه کارمندان    
۴ کارگروه کشاورزان    
۵ کارگروه کم توان جسمی    
۶ کارگروه بازنشستگان کشوری علی خانی  
۷ کارگروه جانبازان    
۸ کارگروه ایثارگران علی عباسپور  
۹ کارگروه بازاریان هادی داوری بادی  
۱۰ کارگروه رزمندگان دفاع مقدس    
۱۱ کارگروه کارگران    
۱۲ کارگروه بازنشستگان لشگری    
۱۳      
۱۴      
۱۵      

ردیف عنوان کارگروه رئیس کارگروه دبیر کارگروه
۱ کارگروه فوتبال    
۲ کارگروه والیبال    
۳ کارگروه بسکتبال    
۴ کارگروه وزنه برداری    
۵ کارگروه کشتی    
۶ کارگروه رزمی    
۷ کارگروه ورزش های زورخانه ای پی خجسته  
۸ کارگروه ورزش همگانی    
۹ کارگروه دو و مبدانی    
۱۰      
۱۱      
۱۲      
۱۳      
۱۴      
۱۵      

ردیف عنوان کارگروه رئیس کارگروه دبیر کارگروه
۱ کارگروه روحانیون    
۲ کارگروه ادیان و مذاهب    
۳ کارگروه تحقق برنامه های گام دوم انقلاب محمدبان  
۴ کارگروه فرهنگ یاسر موحد  
۵ کارگروه هنر مازیار خویش وند ماهی صفت
۶ کارگروه سینما منوچهر درزی ساعتچی
۷ کارگروه نویسندگان    
۸ کارگروه تئاتر امیر غفارمنش  
۹ کارگروه خانواده معظم شهدا احمد علی ایزدی  
۱۰ کارگروه بازیگران رحیم عرب امینی  
۱۱ کارگروه هنرهای تجسمی    
۱۲ کارگروه انجمن های دوستی    
۱۳ کارگروه سیاسی    
۱۴ کارگروه رسانه های تصویری    
۱۵ کارگروه عتبات عالیات محمد سعیدی  

ردیف عنوان کارگروه رئیس کارگروه دبیر کارگروه
۱ کارگروه صنعت خودرو مظفر فروتن کامران رحمانی
۲ کارگروه توزیع کنندگان    
۳ کارگروه محیط زیست اشرفی پور خانه ای
۴ کارگروه نفت خادمی علی معزمی
۵ کارگروه کار آفرینان صادق شیبانی  
۶ کارگروه املاک    
۷ کارگروه تاکسی رانی    
۸ کارگروه گاز عبدالله ابول پور علی معزمی
۹ کارگروه آب و فاضلاب محمد عباسی حمید جدیدی
۱۰ کارگروه کشاورزی   سید ماکان موسوی
۱۱ کارگروه ایرانیان خارج از کشور حمیدرضا یزدانیان  
۱۲ کارگروه برق    
۱۳ کارگروه میراث فرهنگی مهدی اکبری  
۱۴ کارگروه شتاب دهندگان زنگنه  
۱۵ کارگروه مناطق آزاد مسعود بامری  
۱۶ کارگروه بهزیستی سید محمد رحیم فاضلی نژاد  
۱۷ کارگروه تولید کنندگان خودرو سید رضا حسینی  
۱۸ کارگروه اتحادیه ها علیرضا کام ویژ  
۱۹ کارگروه گردشگری محمد ثابت اقلیمی افشین کرمی
۲۰ کارگروه پتروشیمی سامی وند وحید کریم پور
۲۱ کارگروه تجارت خداداد بیرانوند  
۲۲ کارگروه اتاق های بازرگانی    
۲۳ کارگروه اتوبوس رانی    
۲۴ کارگروه انرژی های نو    
۲۵ کارگروه تشکل های دانش بنیان    
۲۶ کارگروه منابع طبیعی میرشکار  
۲۷ کارگروه تعاونی ها عبدالله بهرامی  
۲۸ کارگروه صنایع اسمائیل صیامی دفتری
۲۹ کارگروه معدن    
۳۰ کارگروه تجارت الکترونیک مهدی محضری  
۳۱ کارگروه بانک ها   نعیمی
۳۲ کارگروه فناوری و نو آوری    
۳۳ کارگروه حمل و نقل محسن مسلم خانی  
۳۴ کارگروه تامین اجتماعی مهدی کاشانی مجید کاشانی
۳۵ کارگروه بیمه    
۳۶ کارگروه تشکل های مردم نهاد جلالوند  
۳۷ کارگروه صنایع دستی عبدالله بهرامی  
۳۸ کارگروه شهرک های صنعتی عبدالله بهرامی  
۳۹ کارگروه شهرک های صنعتی اسلام زاده  
۴۰ کارگروه انجمن های دوستی    
۴۱ کارگروه انرژی  طاهری رضا غفاری
۴۲ کارگروه    
۴۳ کارگروه    

 

 

ردیف عنوان کارگروه رئیس کارگروه دبیر کارگروه
۱ کارگروه جوانان    
۲   کارگروه جوانان دانشجو    
۳  کارگروه جوانان نخبه    
۴ کارگروه استعدادیابی    
۵ کارگروه آموزش جوانان    
۶ کارگروه برنامه ریزی و توسعه    
۷ کارگروه تشکل های جوان    
۸ کارگروه افزایش مشارکت جوانان    
۹ کارگروه رای اولی ها    
۱۰ کارگروه رسانه جوانان    
۱۱ کارگروه معیشت جوانان    
       
       

 

ردیف عنوان کارگروه رئیس کارگروه دبیر کارگروه
۱ کارگروه بانوان شاغل شهزاد بهادری  
۲ کارگروه بانوان خانه دار    
۳ کارگروه بانوان ورزشکار    
۴  کارگروه خانواده سارا فدائی  
۵ کارگروه بانوان دانشجو احسان پور  
۶ کارگروه بانوان کارآفرین عامری  
۷ کارگروه بانوان سرپرست خانوار    
۸  کارگروه بانوان بازنشسته    
۹ کارگروه بانوان فرهنگی عزیز محمدی  
۱۰ کارگروه گردشگری بانوان    
۱۱      
۱۲      
۱۳      
۱۴      
۱۵      

 

ردیف عنوان کارگروه رئیس کارگروه دبیر کارگروه
۱  کارگروه شورای شهر    
۲ کارگروه دبیران و مسئولین ستاد استان ها    
۳  کارگروه ساماندهی منابع انسانی    
۴   کارگروه شوراهای راهبردی استان ها    
۵  کارگروه شهرداری ها    
       
       
       

 

Hello
1
سلام در خدمتم
سلام
از ائتلاف وحدت ملی در خدمت شما هستم