تهدید و تحریم پیشرفت‌های موشکی و هسته‌ای ایران اسلامی را متوقف نمی کند

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: دشمنان باید بدانند که با تهدید و تحریم نمی‌توانند پیشرفت های ایران اسلامی در عرصه‌های گوناگون نظیر صنعت موشکی و هسته‌ای را متوقف کنند.

ابراهیم عزیزی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در واکنش به ترور دانشمند هسته‌ای کشورمان گفت: رژیم غاصب صهیونیستی و نظام سلطه به منظور متوقف کردن عرصه علمی و همچنین حرکت روبه رشد هسته‌ای کشورمان دست به چنین اقدامات بزدلانه‌ای می‌زنند.

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی افزود: دشمن همه تلاش خود را به کار گرفته تا پیشرفت‌هایی که در  صنعت موشکی  و هسته‌ای‌ داشته‌ایم را متوقف کند و برای انجام این کار نیز دست به هر اقدام مذبوحانه‌ای می‌زند که چنین موضوعی عمق کینه و عداوت دشمنان به جمهوری اسلامی ایران را آشکارتر می‌کند. 

رئیس کمیته امنیتی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: دشمنان باید بدانند که با تهدید و تحریم نمی‌توانند پیشرفت های ایران اسلامی در عرصه‌های گوناگون نظیر صنعت موشکی و هسته‌ای را متوقف کنند و هر آنچه که در اذهان دشمنان می‌گذرد اجرایی نخواهد شد بلکه با قدرت روز افزون به مسیر پیشرفت کشور ادامه خواهیم داد.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: دیپلماسی همراه با لبخند و منفعلانه سبب بروز شکل‌گیری ترور دانشمند هسته‌ای کشورمان شده است؛ بنابراین دیپلمات‌های کشور باید از پیشرفت و عزت ایران اسلامی پاسداری کنند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: آقایان بدانند که ملت ایران اجازه نخواهند داد تا عزت کشور را در زمینه‌های گوناگون به چوب حراج بگذارند؛ بنابراین حادثه هولناک تروریستی بسیار غم انگیز و تالم آور است، اما دشمنان تصور نکنند که با چنین اقدامات مذمومی باعث توقف رشد علمی کشور می‌شوند.

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Hello
1
سلام در خدمتم
سلام
از ائتلاف وحدت ملی در خدمت شما هستم