بیانیه ائتلاف وحدت ملی در خصوص انتخابات ریاست جمهوری

بیانیه ائتلاف وحدت ملی در خصوص انتخابات ریاست جمهوری

بسم الله الرحمن الرحیم

با سلام و درود بر مردم شریف ایران

امروز که حدود نیم قرن از انقلاب شکوهمند اسلامی و مردمی ایران می گذرد کماکان شاهد آن هستیم ملت شریف و همیشه در صحنه همواره بر آرمان های امام راحل و رهنمودهای مقام معظم رهبری(مدظله العالی) که همانا “وحدت ملی” و پایبندی به کیان و پرچم سه رنگ ایران اسلامی معتقد و پایبند هستند و این استواری در وحدت منجر شده تا قله های متعدد پیشرفت و ترقی را در زمینه های علم و فناوری، فرهنگ و هنر، ورزش، صنعت، کشاورزی علیرغم سنگ اندازی ها و تلاش های بی اثر دشمنان اسلام و ایران فتح نمایند .

انتخابات همواره عرصه ای برای به تصویر کشیدن همبستگی، وحدت و اقتدار ایران بوده و هست و شما ملت غیور متشکل از اقوام و ادیان مختلف در این کارزار نیز ثابت کرده اید که با وجود تحمیل مشکلات متعدد از جانب بیگانگان و بدخواهان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران همواره پشتیبانی مستحکم و مطمئن برای حفظ مرزهای جغرافیایی و استقلال میهمن عزیزمان خواهید بود.

ائتلاف وحدت ملی” که با هدف شناسایی و حمایت از نخبگان و مدیران متخصص، کارآمد و از همه مهمتر برنامه محور در عرصه های مدیریتی تشکیل و همواره در تلاش برای بهبود وضعیت معیشت، رفاه و منزلت مردم ایران است به سهم خود از حضور پرشور و همه جانبه احـزاب و تشکل های سیاسی و همچنین تمامی دلسوزان این مرز و بوم که بر حسب احساس تکلیف پا در میدان انتخابات نهاده اند که این خود عین مردم سالاری می باشد تا همه تفکرات بتوانند در این صحنه حضور یابند، تا شاهد انتخاباتی پرشور و مردمی در آغاز قرن جدید تقدیر و تشکر می نماید و از شما ملت غیور و شهید پرور دعوت می نماید تا به منظور حمایت از کاندیداهای خود که هر یک نماینده تفکر و باورهای بخشی از جامعه می باشند با حضور در پای صندوق های رای همچون ادوار گذشته مهر تایید دیگری بر نام ایران و نظام مقدس جمهوری اسلامی به ثبت رسانید.

امید آنکه دولت آینده فارغ از جناح بندی های سیاسی با بکارگیری مدیران متخصص تشکیل تا برنامه و چشم انداز روشنی جهت ارتقاء سطح معیشت، رفاه و منزلت اجتماعی مردم ارائه نماید و در ذیل توجهات و رهنمودهای رهبر معظم و معزز انقلاب حضرت آیت ا.. خامنه ای (مدظله العالی) در اجرای برنامه های خود موفق باشد .

دبیر کل ائتلاف وحدت ملی
مهدی رحمتی

2 Comments

 • by RUholla sohrabi Posted اردیبهشت ۲۹, ۱۴۰۰ ۴:۰۴ ب٫ظ

  اینجانب با عهدی که با گروه ائتلاف وحدت ملی بستم تا جان در بدن دارم به خدمتگزاری و پاسداری از آرمانها ی انقلاب اعلام آمادگی و همکاری می نمایم

  • by Gisar Posted خرداد ۱۷, ۱۴۰۰ ۱۱:۲۴ ق٫ظ

   با سلام و درود بر شما
   حضور شما باعث افتخار مجموعه ائتلاف وحدت ملی می باشد

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Hello
1
سلام در خدمتم
سلام
از ائتلاف وحدت ملی در خدمت شما هستم