آغاز به کار دفتر ائتلاف در استان کرمان

آغاز به کار دفتر ائتلاف در استان کرمان

به گزارش روابط عمومی ائتلاف وحدت ملی استان کرمان، در کمتر ازیک هفته مانده به پایان سال ۱۳۹۹ و مقارن با آغاز پانزدهمین قرن هجری شمسی، شروع به کار حزب معتدل و فراگیر ائتلاف وحدت ملی در استان کرمان، نویدبخش اتفاقاتی خوشایند در عرصه معادلاتِ سیاسی ترین و پهناورترین استان کشور می باشد.

ائتلاف وحدت ملی که طی سالهای اخیر درجریان یک تعامل سازنده بی سابقه و با همگرائی چشمگیر ما بین بیش از ۱۲ حزب، جمعیت، ائتلاف و تشکل بزرگ کشوری در پایتخت شکل گرفت، بخوبی توانست در مدت زمانی کوتاه، ضمن تحکیم و برپائی یک مجموعه فراگیر و فراجناحی، توجه و اهتمام ویژه خود در راستای تکثر و همگرائی گروههای متنوع و بعضا غیرهمسوی سیاسی در راستای منافع مردمی و ملی را نشان داده و جامه ی عمل بپوشاند.

واکنون این تشکل بزرگ حزبی کشور، در آستانه ی ورود به انتخابات ۱۴۰۰ فعالیت های خود در اقصی نقاط کشور را با بهره گیری از چهره ها و شخصیت های فعالِ معتدل ، مطالبه گر و برخوردار از حداکثر مقبول در بین تمامی احزاب وجناحها گسترش داده است.

گروهها و تشکل های متفاوتی اعم از اصولگرا ،اصلاح طلب ،اعتدالی و بهاری که تاکنون حول محور این ائتلاف، تعامل چشمگیری با انواع طیف های ذیل نظام برقرارنموده، یک طیف معتدلِ فراگیر و موفق را تحت عنوان ائتلاف وحدت ملی با همگرائی و گفتمان سازنده احزاب و تشکلهای مختلف سامان داده اند.

در استان کرمان نیز این حزب فعالیت خودرا با انتصاب مهدی تدین یکی از چهره های شناخته شده فرهنگی، و شخصیت معتدل وارزشی به عنوان دبیر استان آغاز نمود تا نشان دهد، همچنان از ظرفیت بالایی برای جذب و تعامل باهمه دیدگاهها و تفکرات داخل مجموعه انقلاب و نظام برخورداربوده و در آینده نیز الگویی برای همگرائی سازنده ی احزاب در جهت تعامل و تحکیمِ خواست و اراده مردم خواهدبود.

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Hello
1
سلام در خدمتم
سلام
از ائتلاف وحدت ملی در خدمت شما هستم